БАТЬКІВСЬКЕ БЛАГОСЛОВІННЯ

БЛАЖЕННІШОГО ГУЗАРА

Цьогорічна весна  для нас розпочалася особливим, духовним  піднесенням. На початку березня, по дорозі на передову , заїхавши до Києва нам випала честь потрапити на прийом до духовного батька Українського народу, блаженнійшого Любомира Гузара, розповіли про свої напрацювання, поділилися планами на майбутнє, отримали мудрі, батьківські поради та настанови.

 

Також роздумовували над жертвою сучасного Українського воїна, котру він приносить наслідуючи Ісуса, на Хресній дорозі нашого  Українського народу.

 В кінці Блаженнійший благословив, наголосивши на доцільності та актуальності наших проектів. Як духовного, патріотично- виховного проекту “Шлях Єднання”, так і запланованої молитовної акції “ Вервиця Перемоги”, з планом проведення котрих, я коротко ознайомив владику.

 

 На завершення Блаженнійший освятив ікону “БОГОРОДИЦЯ ЄДНАННЯ” та фігуру Ісуса Христа, під духовним покровительством котрих ми мандруємо по передовій, а також уділив благословення, доручивши передати його бійцям на передових позиціях, та запевнив у своїх неустанних молитвах за кожного воїна, за перемогу, за нашу державу та краще майбуття Українського народу.