ВЕРВИЦЯ ПЕРЕМОГИ

Початкові молитви

 

Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе помилуй нас.

Символ Віри: - 1раз.

Слава Отцю що нас сотворив: Отче наш…… -1 раз.

Слава Синові що нас відкупив: Отче наш….-1 раз.

Слава Святому Духові, що нас у вірі Христовій просвітив:…-1 раз. 

 

На великих зернятках

 

Господи Ісусе Христе, ти що переміг диявола, смертю смерть подолав, своєю відкупительною жертвою дарував життя всьому людству, прийми жертву нашого народу, і кров наших побратимів, що поклали своє життя на вівтар боротьби за волю і незалежність України.

 

Прийми її як жертву відкуплення за гріх запроданства та яничарства, що мав місце у житті нашого народу.  Допоможи нам подолати злого, ординського духа, що знову іде навалою на нашу Святу Українську землю, із московських боліт.

 

Благослови наш народ на спільну Перемогу та краще майбуття.  АМІНЬ.

 

Десятки

 

10 раз:    Ісусе,  Благослови нас Перемогою…

 

Кінцева молитва

 

О, Пресвята Богородице, покровителько і заступнице славного війська Запорі’ського козацького, Покровителько і Заступнице славного війська Української Повстанської Армії  молимось і благаємо тебе:  візьми під свій покров та заступництво і сучасних воїнів Українського народу, тих що на передовій у важких кровопролитних боях захищають Землю Українську, оберігай від усякого злого випадку та шаленої кулі.

 

Молимося за братів і посестер наших, тих що тримали шкоду для свого тіла, були побиті та поранені, захищаючи народ Український.  Зціли всяку хворобу їхню, як душевну так і тілесну, підніми їх з постелі недуги і здоров’ям їх благослови.

 

Особливо молимось за братів наших  що у полоні знаходяться. Утверди, зміцни, укріпи серця їхні мужністю, незламнісю, та кріпістю духу, достойно перенести ці випробування, поверни їх у наші лави.

 

О Ісусе, прийми цю важку, кроваву та болючу жертву нашого народу, благослови нас на спільну Перемогу та краще майбуття Української Держави, під Покровом Пресвятої Богородиці. 

 

АМІНЬ.